ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان
  • انتخاب واحد پول:

۱۲ اسفند؛ آغاز ثبت‌نام ناشران داخلی در نمایشگاه کتاب تهران

۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ۱۰:۳۶:۵۳ ب.ظ

 
ثبت‌نام ناشران داخلی برای حضور در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۲ اسفند ماه ۱۴۰۲ در سامانه کتاب آغاز می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری ایرنا از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، ثبت‌نام ناشران داخلی برای شرکت در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۲ اسفند ماه ۱۴۰۲ آغاز می‌گردد و ناشران خواهان حضور در این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به سامانه ketab.ir ضوابط و قوانین شرکت در این نمایشگاه را مشاهده و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
 
سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به دو شکل فیزیکی و مجازی برگزار خواهد گردید و ناشران برای حضور در این نمایشگاه دردرگاه ثبت‌نام می‌کنند. هر ناشر مجاز می باشد با توجه به ضوابط و مقررات نمایشگاه در هر دو شکل نمایشگاهی(فیزیکی و مجازی) یا صرفا در شکل مجازی شرکت کند.
 
سال مبنای عرضه کتاب برای فروش در شکل فیزیکی این دوره از نمایشگاه، کتاب‌های منتشر شده سال ۱۳۹۹ به بعد و در شکل مجازی کتاب‌های منتشر شده سال ۱۳۹۳ به بعد خواهد بود.
 
اعلام وصول کتاب‌ها توسط ناشران متقاضی حضور در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ضروری است. مرکز پاسخگویی نمایشگاه نیز با شماره‌های ۹۱۰۰۶۳۶۳-۰۲۱ داخلی‌های۳۱۷، ۳۱۹، ۳۲۰، ۳۲۱ و ۰۲۱۶۶۴۶۶۲۹۰ و ۰۲۱۶۶۴۶۷۶۱۵ آماده پاسخگویی به ناشران است.
 
سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.
 
 
جهت اطلاع از اخبار و  کتاب ها و خریدکتاب با ما همراه باشید.

 www.fadakbook.ir