ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان
  • انتخاب واحد پول:

برگزاری اولین پیشامد «مربی‌شو» برای مهارت‌افزایی کتابداران

۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ۰۹:۵۷:۳۷ ب.ظ

پیشامد «مربی شو» با هدف مهارت‌افزایی کتابداران بواسطه نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می‌گردد.

 خبرگزاری مهردر گزارشی میگوید، پیشامد «مربی شو» همسو با توسعه عدالت آموزشی و فرهنگی با هدف مهارت‌افزایی کتابداران و اعضای کتابخانه‌های عمومی کشور، شبکه‌سازی بین کتابداران، اعضا و مربیان به منظور مولدسازی و فعالیت اجتماعی و اقتصادی، توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می‌گردد. به گفته برگزارنمایندگان ، در آن کلیدهای فنون تدریس، کسب‌وکار، جذب مخاطب و چگونگی کسب درآمد از مهارت آموزش داده میگردد.

برای شرکت در این پیشامد شرکت‌نمایندگان باید پس از تکمیل فرم ثبت نام در وب سایت پیشامد مربی شو، ویدیویی سه دقیقه‌ای در معرفی خود و مهارت خود ارسال نمایند. شرکت‌نمایندگان در زمان تکمیل فرم چنانچه دارای صفحه مجازی با مخاطب بیش از پنج هزار عضو هستند، لازم است نشانی صفحه و شرحی از توانمندی خود ارائه دهند. آثار ارسالی توسط اساتید متخصص هر حوزه بررسی میگردد و پس از تأیید به مرحله بعد راه می‌یابد.

در گام دوم، دوره‌های آموزشی مجازی پیشامد با حضور اساتید و مربیان برجسته در اصول تربیت مربی، برگزار خواهد شد. دوره «طراحی دوره آموزشی از طریق هوش مصنوعی و کارگاه یادگیری تعاملی» با تدریس محمد نیرو؛ دوره «مهارت های ارتباطی» با تدریس سیدمحمد موسوی؛ دوره «طراحی و ساخت اعتبار و جایگاه شخصی» با تدریس مرتضی تسخیری؛ دوره «فن بیان و زبان بدن» با تدریس امید فدایی‌منش؛ دوره «روش‌های برنامه‌ریزی و رشد فردی» با تدریس زهرا نجاری؛ دوره «مدیریت شبکه‌های اجتماعی» با تدریس صادق نیکو؛ دوره «اصول خوش‌پوشی» با تدریس بهار غفارزاده و دوره «تصویربرداری و تدوین با تلفن همراه» با تدریس فاطمه انصاری، برگزار میگردد.

در گام سوم و پس از گذراندن دوره‌های آموزشی، شرکت‌نمایندگان ۳۰ روز فرصت دارند با استفاده از آموزش‌های دریافت شده، نسبت به طراحی طرح درسی مختصر (تا ۵۰۰ کلمه) و تهیه ویدیو از تدریس کارگاهی خود به مدت ۴۵ تا ۹۰ دقیقه اقدام نمایند. سپس با تشکیل تیم داوران و مصاحبه با شرکت‌نمایندگان، بررسی نهایی صورت گرفته و نفرات برتر معرفی می‌شوند. در ادامه تعدادی از شرکت‌نمایندگان که مورد تأیید باشند، به عنوان مربی در پلتفرم هانیل انتخاب می‌شوند. گام نهایی، جشن امضای قرارداد تدریس و ایجاد حساب کاربری ویژه مربیان در هانیل خواهد بود.

علاقه‌مندان به شرکت در پیشامد «مربی شو» می‌توانند تا سوم اسفندماه ۱۴۰۲ نسبت به ثبت نام در این پیشامد اقدام نمایند.

نتایج داوری مرحله اول و اسامی افراد منتخب برای ارسال طرح درس و ویدیوی نمونه تدریس، تا ۲۱ اسفندماه از طریق پیامک اعلام می شود. نتایج داوری ثانویه، ۱ اردیبهشت ماه و نهایتاً جشن پیشامد «مربی شو»، مصاحبه جذب مربی هانیل و اعطای جوایز برگزیدگان، ۱۲ اردیبهشت ماه، طی مراسمی برگزار می شود.

شرکت در این پیشامد رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت پیشامد «مربی شو» و کانال بله با شناسه hanil_life مراجعه نمایند.


 

 

جهت اطلاع از اخبار و  کتاب ها و خریدکتاب با ما همراه باشید.

 www.fadakbook.ir