ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان
  • انتخاب واحد پول:

تمدید مهلت شرکت در دومین جشنواره کتابخوان و رسانه

۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ۱۲:۱۳:۰۹ ق.ظ


مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از تمدید زمان شرکت در دومین جشنواره کتاب‌خوان و رسانه اطلاع رسانی کرد.

خبرگزاری مهردر گزارشی گفت، محمدمهدی زرافشان بیان کرد که به دلیل بروز رسانی سامانه جشنواره و درخواست اهالی رسانه برای ارسال آثار، مهلت شرکت در دومین جشنواره کتاب‌خوان و رسانه تا پایان بهمن ماه ۱۴۰۲ تمدید خواهد شد.

وی ادر ادامه : به اطلاع اهالی رسانه، کتابخوانان و عموم مردم رساند که می‌توانند با مراجعه به سامانه جشنواره به نشانی festival.iranpl.ir ضمن کسب اطلاعات بیشتر با ارسال اثر در این دوره از جشنواره شرکت کنند.

همچنین دومین دوره جشنواره کتاب‌خوان و رسانه، با رویکردهای سه‌گانه تمرکز بر «کتابخانه عمومی» و «کتاب‌خوانی»، دقت به «رسانه‌های نوین» و قالب‌های متنوع و شرکت «کتاب‌خوانان» در جشنواره به واسطه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود.

تمامی آثار منتشرشده در بازه زمانی ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ با موضوعات مرتبط در دومین دوره جشنواره پذیرفته می‌شود.

پیش‌تر محسن برمهانی معاون سیمای سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، کمیل خجسته عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، سیدمحمود رضوی مشاور فرهنگی رییس مجلس شورای اسلامی، محمد سرشار مدیر فرهنگی و نویسنده، فاطمه عزیزآبادی فراهانی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و عضو حقیقی هیأت امنای کتابخانه‌های عمومی کشور و فرشاد مهدی‌پور معاون امور امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی احکام جداگانه‌ای توسط مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و رییس جشنواره، به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری دومین جشنواره «کتاب‌خوان و رسانه» منصوب شده بودند.


 

جهت اطلاع از اخبار و  کتاب ها و خریدکتاب با ما همراه باشید.

 www.fadakbook.ir