ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان
  • انتخاب واحد پول:

«تریلی تئاتر» به کتابفروشی‌ها آمد

۱۰ آذر ۱۴۰۲ ۰۹:۴۴:۴۸ ب.ظ

کتاب تریلی تئاتر

به گزارش خبر نگارمهر، کتاب «تریلی تئاتر» نوشته رضا عیوضی به تازگی به واسطه انتشارات راه یار منتشر و روانه بازار نشر شده است.

این کتاب خاطرات ۵۰ سال فعالیت هنری اصغر نوبخت است.

اصغر نوبخت عاشقی واقعی با قلبی مهربان که اگر قرار باشد کاری انجام بدهد، آن را با نهایت عشق و علاقه به سرانجام می‌رساند و اینجاست که هنر و توانایی خدادادی، به‌قول خودش «طغیان» می‌کند و سختی‌ها و مشکلات را به هم می‌پیچد و به‌سمت اهداف پیش می‌رود.

نویسنده کتاب «تریلی تئاتر» درباره آن می‌گوید: این کتاب شامل زندگینامه و خاطرات هنری اصغر نوبخت است و بر فعالیت‌های طنزآمیزش تمرکز شود. شخصیت منحصربه‌فرد اصغر نوبخت و نیز خاطرات ناب و دست‌اولش از دوران مبارزه و انقلاب و پس از آن، در کنار کلام طنزآمیز و خودمانی‌اش، ابتدا کار این حقیر را سخت کرده بود. اینکه چگونه تمامی این‌ها همان گونه که هست به دست مخاطب برسد، صاحب این قلم را می‌ترساند.

درنهایت برای انتقال کامل آنچه هست، بهترین قالب گفت‌وگوست و این اتفاقی بزرگ و تاریخی است که روزگاری مردمی برای دفاع از عقایدشان و برای حمله به عقاید پست و پلید، راه هنر را برگزیده‌اند و با ابزار طنز به مصاف طاغوت رفته‌اند.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

«فردای فرار بنی‌صدر، ما یک صحنه به‌سرعت اضافه کردیم. خود من هم که بازیگر نقش بنی‌صدر بودم، لباس زنانه پوشیدم و با کفش پاشنه‌بلند رفتم روی صحنه. بازیگرها با هم صحبت می‌کردند که این خانم کیست. من می‌گفتم: «صداش رو درنیارین. منم ابوالحسن!»

همان شب‌ها به‌قدری جمعیت هجوم آورد که شب جلوی سالن اکران، بچه‌های سپاه تیراندازی کردند تا مردم متفرق بشوند…»

این کتاب با ۲۱۶ صفحه، شمارگان هزار جلد و قیمت ۹۰ هزار تومان عرضه شده است.

 

جهت اطلاع از اخبار و  کتاب ها با ما همراه باشید.

 www.fadakbook.ir