ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان
  • انتخاب واحد پول:

معرفی برترین ناشران کتابهای دانشگاهی

۲۸ آبان ۱۴۰۲ ۰۹:۴۵:۰۷ ب.ظ

معرفی برترین ناشران کتابهای دانشگاهی

تهیه کتاب یکی از چالش‌های دوران مدرسه و دانشگاه است. دانشجویان برای تهیه‌ی کتاب‌های دانشگاهی به دنبال شناسایی برترین ناشران هستند. ما در این جا قصد داریم لیستی از بهترین ناشران ایرانی که در زمینه‌ی چاپ کتب دانشگاهی فعالیت دارند را معرفی کنیم.

 

لیست برترین ناشران کتاب دانشگاهی

  • انتشارات دانشگاه تهران

انتشارات دانشگاه تهران یک ناشر تخصصی در زمینه‌ی چاپ کتاب دانشگاهی است که به دانشگاه تهران وابستگی دارد. این انتشارات از سال ۱۳۲۵ تا کنون در حال فعالیت است. انتشارات دانشگاه تهران در طی این دوره توانسته بیش از ۵۰۰۰ جلد کتاب چاپ و به وسیله‌ی نمایندگی‌های خود منتشر و توزیع نماید.

شما دانشجویان و اساتید عزیز می‌توانید برای تهیه کتاب از انتشارات دانشگاه تهران یا خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی از هر انتشارات دیگر به وب‌سایت فدک بوک مراجعه نمایید.

 

  • انتشارات سمت، از برترین ناشران دانشگاهی گروه انسانی

واژه‌ی سمت مخفف عبارت سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه است. این انتشارات از سال ۱۳۶۳ تاسیس شده و در طی سالهای فعالیت خود توانسته بیش از ۴۰ میلیون جلد کتاب در حوزه‌ی علوم انسانی و اسلامی چاپ و منتشر نماید.

علاوه بر فعالیت داخل کشور، این انتشارات فعالیت‌هایی هم در کشور های خارجی و همسایه از جمله افغانستان، آذربایجان و تاجیکستان داشته است.

 

  • انتشارات دانشگاه شهید بهشتی

نشر شهید بهشتی هم یکی از برترین ناشران در بین لیست ناشران دانشگاهی است. این انتشارات از سال ۱۳۵۲ فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون کتب دانشگاهی زیادی برای دانشجویان منتشر کرده است.

 

  • انتشارات جنگل

اگر در حوزه‌ی زبان انگلیسی یا حقوق فعالیت داشته باشید حتما این انتشارات را می‌شناسید. نشر جنگل با یک تیم ۵۰۰ نفره سعی دارد در موضوعات آموزش زبان های خارجی، رمان، موفقیت، بیزینس، زبان آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، و فرهنگ لغت فعالیت دارند.

 

  • نشر کتاب دانشگاهی

نشر کتاب دانشگاهی از سرشناس‌ترین لیست ناشران کتاب دانشگاهی است. این انتشارات از سال۷۶  فعالیت خود را آغاز کرده و علاوه بر چاپ کتب تخصصی در توزیع کتاب دانشگاهی هم فعالیت خوبی داشته اند.

در حال حاضر این انتشارات در حوزه‌ی فنی و مهندسی، معماری، علوم پایه، اقتصاد و حسابداری فعالیت دارد.

 

جهت اطلاع از اخبار و  کتاب ها با ما همراه باشید.

 www.fadakbook.ir