ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان
  • انتخاب واحد پول:

با اعلام دبیرخانه همایش بین‌المللی کتابخانه‌های عمومی و کسب‌وکارهای کوچک صورت گرفت؛ آغاز ثبت نام کارگاه‌های آموزشی دومین همایش بین‌المللی کتابخانه‌های عمومی

۹ مهر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۷:۱۵ ب.ظ

آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های آموزشی دومین همایش کتابخانه‌های عمومی دبیرخانه «همایش بین‌المللی کتابخانه های عمومی و کسب و کارهای کوچک» از عموم علاقه‌مندان، کتابداران و پژوهشگران برای ثبت‌نام شرکت در کارگاه‌های آموزشی جانبی این همایش دعوت کرد.
همایش بین‌المللی کتابخانه‌های عمومی با عنوان کتابخانه‌های عمومی و کسب‌وکارهای کوچک در ۲۵ و ۲۶ مهر ماه، در کارگاه‌های آموزشی جانبی این همایش آغاز می شود.
ثبت‌نام شرکت در این کارگاه‌ها که با همکاری انجمن علمی ارتقای کتابخانه‌های عمومی ایران برگزار می‌شود، از شنبه ۸ مهرماه تا پنج‌شنبه ۲۰ مهرماه ۱۴۰۲ از طریق نشانی conf2.ipla.ir/fa با ورود به سامانه کاربران انجام می‌شود.
حضور در کارگاه‌های این همایش به دو صورت مجازی و حضوری امکان‌پذیر است.
 
برای شرکت‌کنندگان حضوری در همایش نیز گواهی صادر خواهد شد. دوره‌های آموزشی جانبی این همایش شامل ۲ کارگاه دوساعته مجازی و ۴ کارگاه چهارساعته حضوری و مجازی است که در تاریخ‌های یک‌شنبه و دوشنبه ۲۳ و ۲۴ مهرماه برگزار می‌شود. ظرفیت هر کارگاه به صورت مجازی ۳۰۰ نفر و ظرفیت حضوری نیز ۳۰ نفر است که به دلیل محدودیت ظرفیت ثبت‌نام، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام خود را نهایی کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند در ۲ کارگاه چهارساعته در روز دوشنبه ۲۴ مهرماه (یک کارگاه صبح و یک کارگاه عصر) شرکت کنند و شرکت هم‌زمان در کلاس‌های صبح یا کلاس‌های عصر امکان‌پذیر نیست.

اسکان شرکت‌کنندگان در کارگاه‌ها بر عهده متقاضیان است و برای این افراد، در صورت درخواست، اسکان نیم‌بها تمهید شده است.

 

 

جهت اطلاع از اخبار و همایش ها و کارگاه ها با ما همراه باشید.

 www.fadakbook.ir