ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان
  • انتخاب واحد پول:

هجدهمین پویش کتابخوانی «کتاب و زندگی»

۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ۰۱:۱۱:۵۹ ق.ظ

هجدهمین پویش کتابخوانی «کتاب و زندگی» با محوریت کتاب «یار کجاست؟» از انتشارات رسول آفتاب، توسط مرکز رسانه‌ای شیرازه آغاز می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری مهر؛ همزمان با برگزاری مناسک حج و عزیمت هزاران هم‌وطن به سرزمین خدا و رسول (ص)، هجدهمین پویش کتابخوانی «کتاب و زندگی» با محوریت کتاب «یار کجاست؟» از انتشارات رسول آفتاب، از امروز سه‌شنبه ۲۲ خرداد توسط مرکز رسانه‌ای شیرازه آغاز می‌شود.
 
«یار کجاست؟» سفرنامه‌ای از رحیم مخدومی به عربستان و سفر حج است که برای اولین بار در سال ۱۳۷۲ به چاپ رسید و توجه رهبر معظم انقلاب را نیز به خود جلب کرد؛ تا جایی که ایشان این سفرنامه را بهترین خواندند و در خصوص آن نوشتند:
 
بار دیگر موسم حج شد و وقت انس و معاشقه من با سفرنامه‌های حج. دود کبابی به ضرورت، با مصداقی از «وصف‌العیش، نصف‌العیش»؛ و «ماشاالله کان.» اما بی‌شک این یکی از بهترین سفرنامه‌های حج است که من خوانده‌ام. اگر نگویم بهترین؛ لطیف، پرنکته، ژرف‌نگر، با روح، موعظه‌آمیز، گویا و همراه با هنرمندی‌های ادیبانه؛ از قبیل زیبایی قلم، همراهی طنز، اشتمال بر تصویر، آمیختگی به خیال؛ و… خلاصه این‌که، نوشته زیبا و شیرینی است.
 
علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش و تهیه کتاب می‌توانند عدد ۴ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۲۴۶۰ ارسال کنند.