ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان
  • انتخاب واحد پول:

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی کتاب کودک‌ونوجوا‌ن

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ ۰۷:۳۸:۱۷ ق.ظ

توسط دبیرخانه رویداد اعلام شد؛
تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی کتاب کودک‌ونوجوا‌ن
 
مهلت ارسال آثار برای شرکت در نخستین جشنواره ملی و بین‌المللی کتاب کودک و نوجوان، طبق اعلام دبیرخانه این رویداد، تا ۳۱ خرداد تمدید شد.
 
به گزارش خبرگزاری مهر، مهلت ارسال آثار برای شرکت در نخستین جشنواره ملی و بین‌المللی کتاب کودک و نوجوان تا ۳۱ خردادماه ۱۴۰۳ تمدید شده است. جشنواره ملی و بین‌المللی کتاب کودک و نوجوان در سه بخش خردسال، کودک و نوجوان برگزار خواهد شد. این جشنواره یک سال در سطح ملی و بین‌المللی و سال دیگر در سطح بین‌المللی برگزار می‌شود.
 
کتاب‌های کودک و نوجوان نقش به سزایی در توسعه فرهنگی و تربیتی جامعه دارند. آنها علاوه بر اینکه ابزاری برای آموزش و یادگیری هستند، به عنوان پلی برای منتقل کردن ارزش‌ها، باورها و سبک زندگی ایرانی اسلامی به نسل آینده عمل می‌کنند. این کتاب‌ها می‌توانند با توجه به محتوا و موضوعاتی که ارائه می‌دهند، به تقویت هویت فرهنگی و اجتماعی نوجوانان و کودکان کمک کنند و در تربیت آنها نقش مؤثری داشته باشند.
 
از تمامی ناشران، نویسندگان، شاعران، پژوهشگران و تصویرگران محترم دعوت می‌شود، آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
 
شرایط شرکت در جشنواره عبارتند از:
 
۱. آثار باید در سال ۱۴۰۲ منتشر شده باشند.
 
۲. تمامی آثار باید با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده و در سامانه خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت شده باشند.
 
۳. هر مؤلف / ناشر مجاز است هر تعداد اثر منتشر شده در بازه زمانی جشنواره را ارسال کند.
 
۴. بررسی و داوری آثار در زمینه‌های داستان کوتاه، داستان بلند و رمان، شعر و نثر ادبی، کلیات، پژوهش و تصویرگری صورت می‌گیرد.
 
آثار ارسالی توسط داوران جشنواره بررسی خواهند شد و برترین آن‌ها به عنوان برندگان جایزه در مهرماه سال ۱۴۰۳ معرفی می‌شوند. علاوه بر جایزه نقدی، لوح یادبود و نشان جشنواره نیز به برندگان اهدا خواهد شد. در بخش اصلی، آثار باید تألیفی و به زبان فارسی باشند. همچنین آثاری که در سال‌های قبل با عنوانی دیگر یا توسط ناشری دیگر به چاپ رسیده یا به صورت گزیده آثار قبلی باشد، داوری نمی‌شوند. دبیرخانه آثار رسیده را در روند داوری بررسی می‌کند.
 
ناشران، شاعران، نویسندگان، پژوهشگران و تصویرگران برای شرکت در این جشنواره می‌توانند پس از تکمیل نسخه فیزیکی فرم بارگذاری شده در نشانی ketab.ir/ketabkodak، نسخه‌ای از آثار خود را به نشانی خانه کتاب و ادبیات ایران ارسال کنند و یا به نشانی ketab.ir مراجعه کنند.
 
 
 
 
جهت اطلاع از اخبار و  کتاب ها و خریدکتاب با ما همراه باشید.
 

 www.fadakbook.ir