ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان ارسال رایگان سفارش های بالای 700 هزار تومان
  • انتخاب واحد پول:

کتابخانه‌های عمومی در ایام تعطیلات نوروز خدمات ارائه خواهند داد.

۲ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۴۵:۰۱ ق.ظ

کتابخانه‌های عمومی در ایام تعطیلات نوروز خدمات ارائه خواهند داد.
 
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان بیان کرد: تعدادی از کتابخانه‌های عمومی شهر همدان در ایام تعطیلات نوروزی بر اساس نیاز اعضا به مردم خدمات ارائه خواهند کرد.
 
به گزارش خبرگزاری مهر، عاطفه زارعی اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و تعطیلات نوروز، برنامه‌های متنوعی با تأکید ویژه بر موضوعات صفای درون، انس، فهم و عمل به مضامین حیات‌بخش کتاب آسمانی قرآن کریم در کتابخانه‌های عمومی سراسر استان برگزار خواهند شد.
 
وی افزود: این برنامه‌ها به دو سطح ملی و استانی برنامه‌ریزی شده‌اند. در سطح ملی، دومین دوره طرح سراسری "بهار در بهار"، برگزاری مسابقات حفظ قرآن کریم، انتشار محتوای قرآنی و تکمیل فرآیند طرح کتابت قرآن کریم توسط نوجوانان، برنامه‌ریزی شده است.
 
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با اشاره به اینکه از دیگر اقدامات برنامه‌ریزی شده به صورت سراسری، برگزاری مسابقات حفظ قرآن کریم ویژه گروه‌های سنی مختلف است تصریح کرد: در این مسابقات، خردسالان (زیر ۷ سال) با حفظ سوره‌های حمد، توحید، کوثر، عصر و نصر؛ کودکان (۸ تا ۱۲ سال) با حفظ سوره‌های حمد، توحید، کوثر، عصر و نصر و آیات پایانی سوره مبارکه حشر (آیات ۲۲ تا ۲۴) و نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با حفظ سوره‌های حمد، توحید، کوثر، عصر، نصر و فجر به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
 
وی با بیان اینکه ۴۵ جایزه ۵ میلیون ریالی برای برگزیدگان این مسابقه در نظر گرفته شده است تأکید کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تا بیستم فروردین ماه ۱۴۰۳، کلیپ حفظ خوانی سوره‌ها را به همراه کد ملی یا کد عضویت در کتابخانه به شناسه ketabkhan_admin ارسال کنند.
 
زارعی با بیان اینکه چند کتابخانه عمومی بر اساس نیاز اعضا در ایام تعطیلات نوروزی خدمات ارائه می‌دهند ادامه داد: کتابخانه مرکزی همدان در ایام تعطیلات از ساعت هشت صبح تا هشت شب، کتابخانه‌های عمومی حجازی و آزادی شهر همدان از ساعت ۹ صبح تا ۶ عصر، و کتابخانه شهدای گمنام و آیت‌الله شوندی رزن از ساعت ۹ صبح تا سه عصر در خدمت اعضا خواهند بود.
 
جهت اطلاع از اخبار و  کتاب ها و خریدکتاب با ما همراه باشید.
 

 www.fadakbook.ir